Poznaj nasz dom

okolica

Wokół domu

Nasz dom pomieści bez problemu 10 osób, jest więc odpowiedni dla rodziny, dwóch rodzin, grupy znajomych. Wynajmujemy dom w całości, na wyłączność, co zapewnia prywatność i swobodę. Do dyspozycji naszych gości jest duży taras, duże podwórko oraz zejście do Wetlinki.

parter

Salon i kuchnia

Parter to przede wszystkim przestronny salon połączony z dobrze wyposażoną kuchnią. Duży stół jednoczy wszystkich przy posiłkach, rozmowach i grach towarzyskich. Z salonu wychodzi się na zaciszny, szeroki taras. Dostępna jest także toaleta z umywalką i pralką.

parter

Pokój 1

Na parterze znajduje się również 2-osobowy pokój z własną łazienką. Z pokoju mogą korzystać osoby z trudnościami w poruszaniu się (np. poruszające się na wózku) – drzwi są szersze niż standardowo, a prysznic tak pomyślany, aby można było wjechać do środka.

Piętro

Pokój 2

Na górze mamy 3 sypialnie. Największy, 3-osobowy pokój ma osobną łazienkę. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić łóżeczko dziecięce i dodatkowe materace.

Piętro

Pokój 3

Pokój 2-osobowy z podwójnym łóżkiem. Łazienka dostępna z korytarza. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić łóżeczko dziecięce i dodatkowe materace.

Piętro

Pokój 4

Pokój 3-osobowy z łóżkiem podwójnym i pojedynczym. Łazienka dostępna z korytarza. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić łóżeczko dziecięce i dodatkowe materace.

Piętro

Łazienka

Z korytarza na piętrze można wejść do łazienki z prysznicem, która obsługuje pokoje nr 3 i 4.

wnętrze

Przedsionek, schody, toaleta

W przedsionku znajduje się duża szafa, miejsce na buty i torby podróżne. Z salonu dostępna jest toaleta z umywalką i pralką.

Odwiedź nas

Zaplanuj swój
pobyt już dziś